1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Připoj se k nám na discord!

Pomůžeš nám zvětšit komunitu a dál se rozvíjet, zde je odkaz https://discord.gg/4DsSPr

AMD a jejich nové procesory Ryzen

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 19, 2019.

Napsal DOOMs v Led 19, 2019 at 3:40 Odpoledne
 1. Konečně jsme se dočkaly, AMD představilo třetí generaci procesorů Ryzen
  [​IMG]

  AMD nám v poslední době dokazuje, že vyrábět velmi dobré a kvalitní výrobky umí. Příkladem toho jsou i procesory Ryzen, které si nesou velmi dobré hodnocení. Jsme velmi zvědaví na třetí generaci, ta by měla sebou donést to nejlepší co se výkonu tyče. Dosáhne ale svým výkonem na procesory od značky Intel?

  Procesory AMD Ryzen si především zakládají na vysoce velkém výkonu díky Zenu (jádrům x86). Jádra jsou poháněna Pinnacle Ridge. Ty pak využívají AM4 socket. To vše ve výsledku znamená vysoce kvalitní výkon, který je navrhnut pro ty nejtěžší zátěže.

  Velmi se nám také zamlouvají ovladače AMD Ryzen Master. V těchto ovladačích lze nastavit výkon procesoru nebo sledovat aktuální stav. Jsou velmi přehledné a uložit do nich můžete až čtyři různé profily.

  Nové procesory od značky AMD se nám líbí. Nejen že podávají úžasný výkon, ale tak se nám líbí celkové vlastnosti samotných ovladačů.


  Parametry:
  AMD Ryzen 7 (Pinnacle Ridge), socket AM4, 8 fyzických jader (16 vláken), frekvence 3,7 GHz (4,3 GHz boost), vyrovnávací paměť cache 16 MB (L3), 12 nm výrobní proces, TDP 105 W, součástí chladič Wraith Prism s RGB LED
   

Comments

Discussion in 'It-NEWS' started by DOOMs, Led 19, 2019.